H.P.H. centrum, s.r.o.

"finanční poradenství od A až do Z"Odkazy

Žaluzie, rolety, markýzy
Firma LEFA SERVIS zabývající se stínící technikou navrhuje dodává a montuje žaluzie, japonské posuvné panelové stěny, rolety, plise, zatemnění, záclonové kolejnice, shrnovací dveře a stěny, dělící stěny, markýzy, fasádní clony, mříže pevné, mříže nůžkové, sítě proti hmyzu, garážová vrata a eurookna.

Porcelánové hrnky
Elektornický obchod s kvalitním německým porcelánem. Výběr z aktuální nabídky předních výrobců hrnků.

Montáž LPG
Montáž LPG, přestavba na LPG. Přestavby vozidel na alternativní pohon LPG.

Kancelářský nábytek Praha
Široké designové, materiálové i cenové spektrum dodávaného kancelářského nábytku, kancelářských židlí. Dodání kancelářského nábytku v krátkém časovém horizontu a to včetně realizace, třeba i jako náhradní plnění.

Rybářské pruty a navijáky
Elektronický obchod s rybářskými potřebami, kde naleznete širokou nabídku rybářských prutů a rybářských navijáků. Kamenná prodejna na Praze 4.

Dětská chirurgie Praha
Dětská chirurgie v Praze se specializací na operace dětí bez nutnosti pobytu v nemocnici! Specializované pracoviště na dětskou kýlu, léčbu rázovou vlnou, urologické problémy.

Správa počítačových sítí
Počítačová firma zabývající se správou sítí, prodejem počítačů, servisem počítačů a dalšími službami souvisejícími s výpočetní technikou.

Stavební firma
Soukromá stavební realizační společnost zajišťující služby v oblasti realizace a rekonstrukce staveb, úprav interiérů, sádrokartonových konstrukcí a tepelných izolací.

Prodej čtyřkolek
ATV-Centrum - čtyřkolky, ATV i quad kvalitní čtyřkolky, prodej a servis čtyřkolek E-TON, JourneyMan, SMC a DINLI.

Půjčovna nářadí Praha
Půjčovny nářadí DKNV nabízejí širokou škálu kvalitních strojů pro mnoho oborů, dále zahradní techniku či stavební stroje s jistotou pravidelného servisu a vysoké spolehlivosti.


H.P.H. centrum, s.r.o., Petrohradská 3, Praha 10, tel./fax: +420 271 748 006, tel./fax: +420 271 746 837, e-mail: hph@hph-centrum.cz
Webhosting - Webdesign - Acit s.r.o.      Užitečné odkazy